Maijs ir piepildīts ar svētkiem gan Baznīcas, gan arī valsts un starptautiskajā mērogā- Svētā Jāzepa diena, Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena, Mātes diena, Ģimenes diena, Vasarsvētki. Protams, tos visus piedzīvosiem kopā. Arī Radio Marija ģimenē ir gaidāms kāds notikums, ko parasti mēs izdzīvojam kā svētkus. Tā būs savstarpēja atbalsta akcija “Mariatons”, kas norisināsies 13.-14. maijā. (Spied šeit un uzzini vairāk par šī gada Mariatona mērķi!)

Kāpēc mēs tos gaidām un uztveram kā svētkus? Tāpēc, ka visās 79 pasaules Marijas radiostacijās tā ir kā tradīcija, ka šī akcija ir kas vairāk, nekā tikai finansiālo ziedojumu vākšana.. Tas ir garīgs notikums, kurā cilvēki liecina par to, ko viņu dzīvēs nozīmē Radio Marija, daudzi gavē un lūdz Dievu par brāļiem un māsām Kristū citās pasaules valstīs un šogad īpaši Tuvajos Austrumos, Libānā. Prieks un dzīvība šajās dienās valda ēterā vēl vairāk, nekā parasti.

Lai svētkus varētu labi nosvinēt, tiem mēs parasti gatavojamies. Protams, pirmais veids, kā varam gatavoties, ir lūgšana Mariatona nodomā. Otrais veids- varam pārdomāt, ko mēs esam saņēmuši caur Radio Marija, kā esam piedzīvojuši Dieva darbību caur to un par to pastāstot, varam iedvesmot citus klausīties un atbalstīt.

Trešais veids, kā varam gatavoties- vairāk iepazīstot Radio Marija pasaules ģimeni. Piedāvājam noklausīties 3 raidījumus no arhīva, kuri var palīdzēt vairāk uzzināt par Radio Marija Pasaules Ģimeni un iemīlēt to, kā arī 1 riadījumu par to, ko mums dod tas, ka mēs ziedojam citiem.

2020. gada nogalē kopā ar Radio Marija Pasaules ģimenes pārstāvi Bernhardu skaidrojām, kā tad Radio Marija projekts aizsākās pasaulē, kādi bija mērķi un misija, ar kuru šis pojekts tika veidots. Bernhard Mitterutzner

Māris Veliks kādā raidījumā kopā ar Rafaeli Galati (Rafaele Galati) sarunājās par to, kā klājas Radio Marija pasaules ģimenei pašlaik un kā tā tiek galā ar mūsidenu izaicinājumiem.

Gaidāmajā Mariatonā atbalstīsim radiostacijas izveidi Libānā, tādēļ aktuāli būs ieklausīties, ko par situāciju Tuvajos austrumos stāsta World Family Āzijas koordinators Jozefs Nassars

Savukārt, par došanas prieku un svētībām ko mēs gūstam, atdodot no sevis citiem, vari noklausīties šo raidījuma “Ceļš uz Emmausu” epizodi ar pr. Pēteri un mācītāju Uģi Pallo.