Straujiem soļiem tuvojas Mariatons. Ja šis vārds Tev šķiet svešs vai saistās tik vien kā ar maratonu, tad nesatraucies – tas ir ļoti īpašs laiks Radio Marija ģimenē visā pasaulē. Tā mērķis – piedzīvot dalīšanās un svētīšanas prieku, kopīgi vācot līdzekļus kopīgam mērķim. Lai 10. un 11. decembris – Radio Marija Latvija decembra Mariatons – kļūst par īpašu pieredzi arī Tavā dzīvē!

Radio Marija – klausītāju veidots radio

Nav jaunums, ka Radio Marija ēterā reklāmas nav dzirdamas. Visbiežāk tieši reklāmas ir tās, kas nodrošina radio staciju finansiālo stabilitāti, bet Radio Marija Latvija gadījumā – stabilitāte ir paļaušanās uz Dieva apredzību. Tāpēc mēs bieži sakām, ka mēs pastāvēsim tik ilgi, cik radio būs vajadzīgs klausītājam – cik ilgi ar ziedojumu palīdzību būs iespējams nosegt skanēšanas izmaksas.

2018. gada Mariatons notiks teju vienā laikā ar RML 3. dzimšanas dienu. Kopš skanējuma uzsākšanas 2015. gada decembrī RML katru mēnesi saņemto ziedojumu apjoms, protams, ir krietni pieaudzis, tomēr, lai varētu teikt, ka esam stabilā situācijā, ir vēl pamatīgi jāstrādā. Tāpēc šo Mariatonu veltīsim, lai vāktu līdzekļus RML pastāvēšanai. Mērķis ir divu dienu laikā (10. – 11. decembrī) savākt 20 tūkstošus, lai nodrošinātu finansiālu rezervi ikmēneša izdevumiem, lai Radio Marija varētu turpināt skanēt cilvēku dzīvēs, esot tuvu klāt cilvēkiem viņu priekos, bēdās, vientulībā un ikdienas izaicinājumos.

Dalīties ar saņemto – desmitā tiesa labdarības projektam

Šogad savā darbībā īstenosim biblisko principu par desmito tiesu. Tāpēc 10% no šajās dienās saņemtajiem ziedojumiem mēs nodosim kādai labdarības organizācijai. Protams, šis ir visas RML ģimenes – klausītāju, brīvprātīgo un darbinieku – projekts. Lai izlemtu par to, kura iniciatīva vai organizācija mums šogad būtu jāatbalsta, vērsāmies pēc palīdzības pie mūsu klausītājiem un sekotājiem.

21. un 26. novembra rīta cēlienos, piedāvājot iespēju ierosināt dažādas iniciatīvas, kā arī pēc tam par tām balsot, tika pieņemts lēmums, ka šogad atbalstīsim projektu “Mīlestības māja”.

Kā Mariatons izskatās praktiski?

Vai mēs aicināsim Tevi skriet? Ne gluži. Tā vietā piedāvāsim intensīvāku ēteru nekā ikdienā. Aicināsim klausītājus dalīties ar liecībām par to, ko Radio Marija nozīmē viņu ikdienas dzīvē un kā Dievs caur to ir darbojies. Aicināsim uz studiju biežāk un retāk dzirdētus brīvprātīgos, kā arī sabiedrībā pazīstamas personas, lai runātu par dalīšanos, par labām iecerēm un daudz ko citu.

Tāpat nemitīgi dalīsimies ar jaunāko informāciju par to, cik daudz ir izdevies savākt un cik daudz vēl jāsavāc, lai sasniegtu izvirzīto mērķi. Biežāk nekā ierasts atgādināsim par to, kā ziedot RML atbalstam, un lūgsim, lai tad, kad esi ziedojis kādu naudas summu, Tu par to padalies, zvanot vai rakstot uz ēteru, lai varam to ieskaitīt tūlītējos aprēķinos.

Lūgšanā par jauno gadu RML dzīvē

Svarīga RML vērtība ir lūgšana – gan ēterā, gan ārpus tā. Citam cita nodomos un kopīgā lūgšanā par RML ģimeni. Tāpēc šo Mariatonu un RML 3. dzimšanas dienu vēlamies sagaidīt ar nakts adorāciju, lūdzoties klausītāju nodomos. Naktī no 7. uz 8. decembri pievienojies lūgšanu naktij – vai nu klātienē Rīgas sv. Jēkaba katedrālē, vai arī Radio Marija ēterā, kurā būsim vienoti ne tikai ar adorētājiem Rīgas katedrālē, bet gan arī ar Radio Marija ģimeni Lietuvā, Baltkrievijā un Ukrainā.

Adorācijas nakts sāksies plkst. 18:00 ar Svēto Misi un ar Svēto Misi arī noslēgsies 8. decembra rītā plkst. 08:00.

Pateicoties jūsu atbalstam, dārgie RML draugi, Radio Marija Latvija ir ēterā skanējis jau trīs gadus. Lūgsimies un darīsim visu, lai radio arī turpmāk varētu aizsniegt katras mājas un katru sirdi!