Uzsākot vasaras sezonu, lielākā daļa raidījumu vadītāju dosies pelnītā atvaļinājumā, lai jau septembrī varētu atgriezties ēterā ar jaunām idejām un iedvesmām, tādēļ raidījumus dzirdēsi atkārtojumā. Kā nemainīga vērtība- Svētās Mises un lielākā daļa lūgšanu paliek tiešraidē. Ikdienas programma šeit!

Lai gan vasaras laikā ēterā lielākoties skanēs raidījumu izlase no aktīvās sezonas, tomēr ēterā gaidāmi arī vēl nedzirdēti raidījumi, kā piemēram sen iepazītais raidījums “Pi myusim Latgolā” ar jūnija mēnesi atgriežas radio ēterā ar jaunām epizodēm un būs dzirdams ik sestdienu plkst. 16.30.

Piektdienu “Rīta cēlieni”, kuros ir iespēja uzdot savu jautājumu priesterim, turpinās savu skanējumu arī vasarā. Tāpat arī “Apsveikumu stunda”, kurā savu sveicienu varēsi nosūtīt pirmdien, trešdien, piektdien plkst. 14.00-15.00

Sākot ar 2. jūniju grāmatas lasījumu laikos plkst. 11.30 un 1.00 varēsi dzirdēt Džona Eldredža grāmatu “Mežonīgā sirds”, kurā viņš aicina vīriešus atklāt savu vīrišķo sirdi, kas veidota pēc aizraujoša Dieva attēla. Kā arī, sievietes atklāt vīrieša dvēseles noslēpumu un gūt baudu un prieku no spēka un nesavaldāmības, kuru sniegšanai vīrieši ir radīti.

Radio Marija Pasaules Ģimene aicina doties garīgā svētceļojumā uz nozīmīgākajām mariāniskajām svētvietām, kopā ar kristiešiem visā pasaulē! 25. jūnijā plkst. 17.00 Rožukronis tiešraidē no Medžugorjes un 16. jūlijā, plkst. 17.00 no Karmela kalna.

Medjugorje

Esam no sirds pateicīgi un priecīgi par katru ziedojumu, ko saņēmām gan maija Mariatona laikā Libānas atbalstam, gan arī Radio Marija Latvija darbības nodrošināšanai. Esam lūgšanā par ziedotajiem ik dienas, bet jo īpaši katra mēneša pirmajā piektdienā, pl. 12.00, kad tiek svinēta Svētā Mise nodomā par visiem ziedotājiem un brīvprātīgajiem! Savas lūgšanu vajadzības Tu vari iesūtīt līdz Sv. Misei, kur tās tiks nolasītas vispārējās lūgšanas laikā. Veidi, kā sazināties ar studiju.

Mums ir ļoti svarīga klausītāju un brīvprātīgo iesaiste programmas satura veidošanā, tādēļ aicinām iesūtīt savas atsauksmes par iepriekšējo sezonu un ieteikumus un idejas jaunās sezonas ētera papildināšanai! Sūti e-pastu uz adresi info@rml.lv!

Lai svētībām bagāta vasara kopā ar Radio Marija Latvija!

P.S. Visus iepriekšējo sezonu raidījumus tagad klausies arhīvā šeit, vai Spotify un Apple podcasts!