Mariatonā, kas Radio Marija Latvija viļņos norisinājās 11. un 12. aprīlī, šoreiz esam kopīgiem spēkiem saziedojuši 6710 eiro!

Bezgalīgi sirsnīgs paldies katram no jums! Visi kopā esam paveikuši varenu darbu, savācot faktiski pusi no nepieciešamajiem līdzekļiem, kas domāti Radio Marija skanēšanai Armēnijā. Ļoti cerējām, ka izdosies pārsniegt pusi jeb 5000 eiro slieksni, bet to mums izdevās paveikt ar uzviju! Pateicība katram no jums! Pateicība Dievam!

Paldies katram zvanītājam un rakstītājam, kuri dalījās ar liecībām un pārdomām! Mēs patiesi esam liela un cieša ģimene, par to vēl īpašāk pārliecinājāmies šīs divas dienas!

Kopumā Armēnijas raidstacijas vajadzībām, lai piepildītu visus šī brīža mērķus, ir nepieciešami kopumā 110 tūkstoši eiro. 60 tūkstoši eiro nepieciešami satelītam un pakalpojumiem, pārējie 50 tūkstoši eiro – audio un radio frekvenču materiāliem. No sirds priecājamies, ka arī mūs visu kopīgi savāktie līdzekļi sniegs būtisku ieguldījumu, lai Radio Marija varētu klausīties arvien vairāk brāļi un māsas Kristū Armēnijā.