Jau septīto gadu Radio Marija pasaules ģimene rīko labdarības akciju, sauktu par Mariatonu. Tās mērķis ir mudināt Radio Marija klausītājus novērtēt tās dāvanas, ko Dievs dod caur šo radio viņu dzīvē, un dalīties ar citiem šajās žēlastībās, lai arī citās zemēs varētu skanēt Radio Marija un caur to cilvēki varētu piedzīvot Dieva klātbūtni un svētību. Šīs akcijas laikā pasaules Radio Marija klausītāji atbalsta ne tikai sava radio darbību, bet ziedo papildus arī citu radio Marija vajadzībām. Pateicoties šādai akcijai 2013. un 2014. gadā, 2015. gadā Radio Marija varēja sākt skanēt arī Latvijā.

Pagājušā gada Mariatona laikā dažādiem projektiem kopumā tika noziedoti 3,5 miljoni eiro. Radio Marija Latvija atbalstīja šāda radio izveidi Slovākijā, saziedojot 3252 eiro.

 

ŠOGAD MARIATONU VELTĪSIM RADIO SKANĒJUMAM ARMĒNIJĀ

Šogad Mariatona akcija ir vērsta vairāk Āfrikas un Dienvidamerikas Radio Marija vajadzībām, kā arī lai atbalstītu Radio Marija arābu valodā, tiek strādāts pie translācijām ķīniešu valodā un citiem projektiem. Latvijas Radio Marija par šī gada savu Mariatona mērķi ir izvēlējusies Armēniju.

Līdzīgi kā Latvija, Armēnija ir postpadomju valsts. Šajā valstī valda nabadzība un lielākā daļa darbaspēka ir izceļojis. Pieci no astoņiem miljoniem Armēnijas iedzīvotāju ir izceļojuši uz citām valstīm. Radio Marija šajā valstī skan kopš 2012. gada, bet tā dala frekvences ar citām radio stacijām, tāpēc var skanēt vien dažas stundas dienā.

Šogad Radio Marija Armēnijā veic lielu soli attīstības virzienā. Tai ir jauns direktors priesteris Antranigs Aivazjans, kurš darbojas Armēnijā un Sīrijā. Tiek izbūvēta jauna studija Armēnijas galvaspilsētā Erevānā, kā arī paplašināsies translāciju iespējas pateicoties satelīta iegādei. Tas ļaus pārstrukturēt ikdienas programmu un translēt ilgāk nekā līdz šim. Translācijas ar satelīta un interneta palīdzību ļaus sasniegt klausītājus arī ārpus Armēnijas, dāvājot viņiem iespēju lūgties dzimtajā valodā, gūstot stiprinājumu klausoties Dieva Vārdu un nejusties vientuļi.

Kopumā Armēnijas raidstacijas vajadzībām, lai piepildītu visus šī brīža mērķus, ir nepieciešami kopumā 110 tūkstoši eiro. 60 tūkstoši eiro nepieciešami satelītam un pakalpojumiem, pārējie 50 tūkstoši eiro – audio un radio frekvenču materiāliem.

MARIATONA LAIKĀ – ĪPAŠA ĒTERA PROGRAMMA

Protams, ka Mariatona laikā būs arī īpaša šai akcijai sagatavota programma. Turklāt šoreiz Mariatons notiek Gavēņa laikā. Kā allaž, Mariatons norisināsies divas dienas – šajā reizē 11. un 12. aprīlī. Līdz ar to ēterā nedzirdēsi ierastos raidījumus, bet gan īpašās “dzīvās” jeb tiešā ētera pārraides.

Tā būs iespēja ne vien dzirdēt tiešraidē sarunas un viesus, bet aktīvi iesaistīties arī ikvienam pašam. Kā to izdarīt? Tu vari zvanīt uz studiju un pievienoties sarunai (tālr. nr.: 67969131), vari rakstīt SMS (tāl. nr.: 26677272), kā arī Skype (mūsu kontakts: radiomarija) vai raksti komentārus Radio Marija Latvija “Facebook” kontā gan pie rakstiem, gan nosūtot ziņu.

Mēs ļoti priecāsimies dzirdēt Tavas liecības, Tavus stāstus un piedzīvoto par Radio Marija Latvija, radio nozīmi Tavā dzīvē un ikdienā, uzdot jautājumus vai vienkārši sarunāties. Ļoti novērtēsim un pateiksimies Tavu finansiālo atbalstu, cik vien ļauj Tavas iespējas. Summai ir sekundāra nozīme, jo katrs ziedojums ir ļoti dāsns un nācis no sirds, ar labākajiem nodomiem un kā pagodinājums Dievam.

Protams, ka nemitīgi dalīsimies ar jaunāko informāciju par to, cik daudz jau ir izdevies savākt ziedojumos un cik daudz vēl nepieciešams, lai sasniegtu izvirzīto mērķi. Lūgsim, lai tad, kad esi ziedojis naudas summu, Tu par to padalies, zvanot vai rakstot uz ēteru. Tas mums palīdzēs to ieskaitīt tūlītējos aprēķinos.

Kā Tu, klausītāj, vari piedalīties Mariatonā?

1) zvanot pa tālruni 90006769, Tu ziedosi €4.27;

2) pārskaitot jebkādu naudas summu uz biedrības bankas kontu (Biedrība “Radio Marija Latvija”, Ojāra Vācieša iela 6, Rīga, LV-1004, reģ. nr: 40008212777, konta numurs: LV41HABA0551037409657);

3) ziedot, izmantojot bankas norēķinu kartes datus vai “PayPal”;

4) ziedot, izmantojot “Radio Marija” ziedojumu kastes Latvijas baznīcās.

Plašāka informācija un rekvizīti atrodami šeit: https://rml.lv/ziedo.

Tikai pateicoties Tev, mīļais radioklausītāj, mēs – “Radio Marija Latvija”, varam būt kopā ar jums jau vairāk nekā trīs gadus. Būsim visi kopā lūgšanās un ar neapsīkstošu dedzību turpināsim darīt visu, lai sasniegtu arvien plašāku mūsu klausītāju loku. Paldies Tev!