2017-01-12-dir-jg

 

Slavēts Jēzus Kristus, Radio Marija Latvija klausītāj,

 

Ir noslēdzies viens gads, sācies jauns, Ziemassvētki priecīgi nosvinēti, Jaunais gads sagaidīts kopā ar jauniešiem no visas Eiropas, nu sākusies parastā ikdiena.

 

Ikdiena Radio Marija Latvija ēterā nozīmē ierasto raidījumu klausīšanos ēterā, kur brīvprātīgie ir sagatavojuši interesantus tematus. Jaunais gads radio Marija ienāk arī ar jaunām izmaiņām, kas mūsu ikdienas skanējumu mazliet atsvaidzina. Ziņas tagad būs stundu vēlāk, kā ierasts – 8:50. Duc in Altum raidījumu tagad dzirdēsim retāk – ik pēc divām nedēļām. Tomēr neuztraucies! Brīvajās nedēļās skanēs jauns raidījums “Baznīcas balss”, kurā varēsi iedziļināties Vatikāna II koncila dokumentos un saprast, kāda ir to nozīme tavā ikdienā. Ēteru plānojam papildināt arī jauniem raidījumiem no Liepājas. Savukārt priestera katehēzēs šo gadu iesākam ar pāvesta Franciska apustulisko pamudinājumu Amoris Laetitia jeb Mīlestības prieks. Mēģināsim kopā saprast, ko Baznīca iesaka ģimenēm un kā draudzes tās var atbalstīt un stiprināt viņu aicinājumā.

 

Tāpat arī šajā jaunajā gadā man pašam ir jauna apņemšanās biežāk atstāt ierakstu direktora slejā, lai pastāstītu kā iet RML vai arī mudinātu pārdomas par aktuāliem jautājumiem. Lai mums visiem izdevies šis jaunais gads!

 

pr. Pēteris Skudra

Radio Marija Latvija direktors