sep_1_pirmais_septembris

 

Šodien RML ēterā jauns sākums. Pastāvēšanas pirmajos 6 mēnešos esam iepazinuši kas ir radio Marija un kā tas darbojas. Šodien jau varam piedāvāt pārdomātāku ētera saturu.

 

Ar ko jaunā sezona būs īpašāka par iepriekšējo? Jaunajā sezonā esam mēģinājuši sakārtot ētera programmu atbilstoši klausītāju vajadzībām un brīvprātīgo iespējām, tomēr mums ir vēl daudz vietas, kur izpausties un ir ārkārtīgi nepieciešami jauni brīvprātīgie, kuri būtu gatavi iesaistīties un izmēģināt spēkus kalpošanā. Tāpat arī esam nofiksējuši konkrētu laiku rīta svētajai Misei, kas nozīmē, ka katru dienu svētā Mise skanēs vienā un tajā pašā stundā un vairs nebūs jāmeklē programma katru nedēļu, lai pārliecinātos cikos tieši būs Mises translācija. Jaunajā sezonā ēteru papildinās arī jauni raidījumi un papildus lūgšanu laiki. Ļoti ceru, ka tev, Radio Marija klausītāj, patiks jaunā programma.

 

Kaut arī ir vairāki jauninājumi, vēlos pateikties Dievam jau par nemainīgām vērtībām. Pirmajos pastāvēšanas mēnešos jau ir izveidojies pastāvīgo klausītāju loks, kuri labprāt iesaistās ētera veidošanā ar saviem padomiem, lūgšanām un jautājumiem; tagad radio darbojas vairāki uzticami brīvprātīgie, kuri ar lielu entuziasmu un misijas apziņu ir gatavi darboties tālāk un piepulcināt citus brīvprātīgos, kuri labprāt ziedotu savu laiku, lai palīdzētu piedzīvot kopības sajūtu tiem, kam tā nepieciešama visvairāk. Īpaša pateicība pienākas visiem tiem, kas RML komandu, brīvprātīgos un klausītājus ir ieslēguši savā ikdienas lūgšanā, tāpat arī tiem, kuri atbalsta radio darbību finansiāli. Kaut arī sākumā summa šķiet liela viena radio uzturēšanai – 15000 mēnesī, tomēr visi kopā mēs to varam nosegt. Ja katrs, kurš klausās radio, ziedotu kaut vai 1 vai 2 eiro mēnesī vai veiktu vienu telefona zvanu uz ziedojumu tālruni, tad pa visiem kopā mums tas noteikti izdotos.

 

Paldies visiem, kuri ir uzticīgi radio klausītāji un atbalstītāji, paldies visiem, kas nāk un iesaistās radio ikdienā. Novēlu katram atrast Radio Marija ēterā sev interesējošus tematus, raidījumus, kas palīdz rast atbildes uz jautājumiem un iespēju lūgties kopā ar citiem klausītājiem sev svarīgos nodomos.

 

RML direktors

Pr. Pēteris Skudra