Aicinām Tevi ziedot Radio Marija Latvija skanējuma nodrošināšanai novembrī!

Oktobra mēnesī ziedojumos saņēmām 22 500 eiro. Sakām lielu paldies katram ziedotājam, jo šī summa ir palīdzējusi atmaksāt neatmaksātos rēķinus no septembra mēneša, kad ziedojumos saņēmām vien 13 500 eiro, kā arī nosegt visas izmaksas, kas radušās oktobrī. 

No 1.-8. novembrim ziedojumos esam saņēmuši 6 500 eiro, kas mums ir devis iespēju izmaksāt darbiniekiem algas un samaksāt studijas, ofisa uzturēšanas izmaksas (elektrību, apsaimniekošanu, komunālos rēķinus) taču, lai Tu mūsu radio dzirdētu savās mājās, automašīnās, radioaparātos un internetā vēl novembrī ir nepieciešami vismaz 11 000 eiro, kā arī līdz gada beigām mums ir jāatmaksā 5 000 eiro aizdevums itāļu partneriem par jauno frekvenču iekārtu iegādi Tukumā, Saldū, Rēzeknē. 

Tāpēc aicinām Tevi 9. novembrī piedalīties ZibMariatonā un ziedot Radio Marija Latvija darbības nodrošināšanai. Atrodi sev ērtāko ziedošanas iespēju un iesaisties Radio Marija Latvija misijā ar savu ziedojumu:

Turpmāk pievienotajā tabulā vari iepazīties ar lielākajām izdevumu sadaļām un summām, ko nepieciešams atmaksāt novembrī, lai nodrošinātu skanējuma nepārtrauktību.