Pēdējos divos gados Dievs mūs ir svētījis ar iespēju paplašināt savu skanējumu Tukumā, Saldū un Rēzeknē, kas ir fantastiska iespēja mums sludināt Labo Vēsti un būt par iepriecinājumu šo pilsētu iedzīvotājiem. Sakām Tev lielu paldies par Tavu atbalstu šajā procesā. Paldies par Tavu ziedojumu, lūgšanu atbalstu un liecībām Mariatona laikā septembrī! 

Lai uzsāktu skanējumu visās 3 pilsētās ir jāveic pēdējie darbi. Kā jau Tevi informējām iepriekš, tad mūsu septembra mēneša tekošie izdevumi sastādīja 15 646 eur 99 centus un visu plānoto finansējumu nevarējām novirzīt paplašināšanās darbiem Tukumā, Saldū un Rēzeknē, tāpēc lūdzām Radio Marija Pasaules Ģimenes atbalstu, kuri piekrita mums dot 10 000 eur aizdevumu, lai iegādātu nepieciešamās iekārtas skanējuma uzsākšanai visās 3. pilsētās.  

Šobrīd no Radio Marija Pasaules Ģimenes pārstāvjiem esam saņēmuši visas nepieciešamās iekārtas skanējuma uzsākšanai. Tagad Radio Marija Latvija telpās notiek pēdējie iekārtu pārbaudes un komplektācijas darbi, lai tās varētu transportēt uz izvēlētajiem torņiem, kur iekārtas tiks izvietotas, samontētas un pārbaudītas, taču lai tas varētu notikt, tad ir nepieciešami vēl 6 043 eur. Vēršamies pie Tevis ar lūgumu atbalstīt šos pēdējos uzstādīšanas darbus, lai jau decembrī mēs varētu skanēt Tukumā, Saldū un Rēzeknē.  

Lūdzu, lūdzu palīdzi Radio Marija Latvija signālam aizsniegt klausītājus Tukumā, Saldū un Rēzeknē, ziedo https://rml.lv/ziedo/ un palīdzi nest Kristus Mīlestības un Miera Vēsti pasaulē! 

Šeit vari iepazīties kāds atbalsts mums vēl ir nepieciešams, lai uzsāktu skanējumu:  

  • Antenas projekta izmaksas Tukumā: 968 eur  
  • Antenas, raidītāja u.c. iekārtu uzstādīšana Tukumā: 3012,90 eur 
  • Transporta izmaksas iekārtu nogādāšanai Saldū: 300 eur 
  • Nomas maksa augstkāpēja aprīkojumam iekārtu uzlikšanai Saldū: 90 eur 
  • Ierīkošanas izmaksas Rēzeknē: 622,22 eur 
  • Iekārtu transportēšanas izdevumi no Itālijas: 1050 eur