Otrdien, 16. februārī Radio Marija brīvprātīgie un draugi pulcējās uz kopīgu aizgavēņa svinēšanas ballīti tiešsaistē, Zoom platformā. Lai gan formāts ļoti atšķirās no iepriekšējiem gadiem un kopīga pankūku cepšana šoreiz izpalika, tomēr tas nemazināja prieku par atkalredzēšanos un sniedza pozitīvas emocijas.

Kamēr visi pamazām pulcējās, tikmēr tapa “domu karte” par to, kāds tad ir Radio Marija brīvprātīgais un kas viņu raksturo? Rezultātu vari aplūkot šajā bildē!

Pasākumu atkāja viņa ekselence Liepājas diecēzes bīskaps Viktors Stulpins, īsā uzrunā atgādinot par brīvpātīgo kalpojuma nozīmīgumu un pieminēja, ka arī pats ik pa laikam saņem labas atsauksmes no radio klausītājiem.

Brīvprātīgos sveica arī Radio Marija Pasaules Ģimenes (World Family of Radio Maria Onlus) pārstāvis, Eiropas koordinators Rafaele Galati (Raffaele Galati), kurš sūtīja sveicienus  no asociācijas prezidenta Vitorio Vikardi, (Vittorio Viccardi) un tēva Livio Fonzagas (Livio Fanzaga). Viņš izteica pateicību brīvprātīgajiem par viņu ieguldīto darbu un iedrošināja turpināt iesākto misiju, apsolīja lūgties, kā arī atgādināja, ka mēs esam viens radio ar vienu misiju.

Tālāk, vakara gaitā notika jautājumu un atbilžu spēle, kurā katram tika dota iespēja izvēlēties kādu no tematiem: ticība, pieredze vai izklaide. Bija ļoti interesanti uzzināt kaut ko jaunu par cilvēkiem, kurus ikdienā redzam citā “apmpluā” un iepazīt vienam otru vairāk.

Vakara gaitā nebija tikai runāšana vien! Pasākuma vadītāja Judīte aicināja arī mazliet izkustēties. Ik pa laikam bija arī kādi pārsteiguma sveicieni no sabiedrībā zināmiem cilvēkiem un RML klausītājiem, tostarp, muzikāli sveicieni no dziedātāja Jura Vizbuļa un Jelgavas katoļu draudzes locekles Evijas.

Vakara noslēgumā bija muzikāls pārsteigums no brīvprātīgā Aināra Ašaka, kurš iepriecināja visus ar kādu jestru un humoristisku priekšnesumu.

Tie, kas vēlējās vēl uzkavēties pēc noslēguma dziesmas un bīskapa svētības, tika aicināti kopīgi spēlēt online spēli un pavadīt vēl brīdi sadraudzībā. Brīvprātīgie atzina, ka tas esot bijis jautri pavadīts laiks ģimeniskā un labā nosakaņā. 

Paldies visiem, kas atrada laiku un iespēju, lai pieslēgtos un svinētu kopā!

P.S. Starp citu, ja arī tu vēlētos kļūt par vienu no Radio Marija brīvprātīgo saimes – sazinies ar mums!