Sirdspuksti ir vitāli svarīgi cilvēka dzīvības procesu nodrošināšanai. Pateicoties brīvprātīgo darbam gan ēterā, gan ārpus tā, Radio Marija var turpināt skanējumu, aizsniedzot ikvienu cilvēku, kam nepieciešams dzirdēt Labo Vēsti. Brīvprātīgie ienes cerību un mieru ikvienās mājās, kur vien klausās Radio Marija.

21. maijā sumināsim mūsu brīvprātīgos- tos, kuru balsis dzirdam radio ēterā– lūgšanu vadītājus, ziņu izlaidumu veidotājus un raidījumu vadītājus, gan arī tos, kuru balsis ēterā dzirdamas retāk – un tie ir ofisa darbu brīvprātīgie, cilvēki, kas palīdz ar tehniku, montāžas un failu apstrādes darbiem, veido arhīvu, palīdz kārtot juridiskos jautājumus, kuri veido vizuālo noformējumu un uzkopj telpas, veido grafisko dizainu eletroniski, dodas izbraukumos, kā arī reklamē un stāsta par Radio Marija savās draudzēs. Tie ir arī priesteri un mācītāji, kas vada lūgšanas un svin Svētās Mises, kuras varam pārraidīt ēterā.

Piektdien, 21. maijā pl. 12.00 tiešraidē Svētajā Misē lūgsim par ikvienu, kas ir jau ir iesaistījies šajā projektā, kā arī par jauniem aicinājumiem uz brīvprātīgo kalpojumu, lai Radio Marija sirds nekad nepārstāj pukstēt.

Brīvprātīgo dienas ēters paredzēts pl. 10.00-11.00, pl. 13.15-15.00, kā arī vakarā pielūgsmē  pl. 19.00, ko vadīs pr. Arnis Maziļevskis un Marijas skolas pārstāvji, pateiksimies un aizlūgsim par brīvprātīgajiem.

Lai šī diena izdotos patiešām jauka un sirsnīga, aicināsim klausītājus dalīties ar šajā sezonā piedzīvoto, ko esam saņēmuši no Dieva caur Radio Marija brīvprātīgo darbu. Par veidiem, kā iesaistīties ēterā, uzzini vairāk šeit!

Kā arī, lai nedaudz vizualizētu to, ka bez brīvprātīgo klātbūtnes mēs nespētu pastāvēt, kā sveicienu esam sagatavojuši šo video: