2018. gada pirmais mēnesis praktiski pagājis, un nav šaubu, ka tas bijis ražīgs. Kopš janvāra otrās puses Radio Marija dzirdams arī Valkā un tās apkārtnē radio frekvencē FM 93,2. Savukārt Radio Marija komandu ikdienas darbos atbalstīs jauna pilna laika darbiniece – Eva Kolombo. Bet par visu pēc kārtas!

Pirms aptuveni pusotra gada Radio Marija Latvija, piedaloties konkursā, ieguva iespēju skanēt radio frekvencē arī Valkā. Bija vajadzīgs laiks, kamēr tika paveikti sagatavošanās darbi, līdz beidzot janvārī bija iespējams sākt arī pašu tehnikas uzstadīšanu tīri fiziskā veidā.

Lai gan ir iespējams, ka kāds, uzslēdzot FM 93,2 frekvenci savā radioaparātā, RML balsi Valkas tuvumā sadzirdēja jau pāris dienas iepriekš, 28. janvāris bija diena, kad Valkas Kristīgajā bērnudārzā plkst. 14:00 tika svinēta Svētā Mise, ko celebrēja prāvests Juris Škapars un RML direktors priesteris Pēteris Skudra un kas bija pirmā Svētā Mise no Valkas, ko dzirdēt varēja arī tie Valkas un tās apkārtnes iedzīvotāji, kas kādu iemeslu dēļ spiesti palikt mājās.

Līdz ar to priecīgi jaunumi – tagad un turpmāk FM 93,2 Valkā un tas apkārtnē skanēs Radio Marija Latvija, piedāvājot kristīgu mūziku, kopīgas lūgšanu un raidījumus par dažādām garīgām un ar dzīvesveidu saistītam temām.

Otrs jau pieminētais jaunums saistīts ar izmaiņām Radio Marija Latvija pastāvīgajā komandā – ikdienas darbam piepulcējusies ir Eva Kolombo, kura turpmāk atbildēs par brīvprātīgo darba koordināciju. Noteikti drīzumā varēsim pastāstīt vairāk, kā arī Eva būs dzirdama radio ēterā, bet iesākumā ļausim apgūt ikdienas pienākumus.

Lai Kristus mīlestība mūs visus pavada!