Lai nodrošinātu daudzveidīgu programmu, pēc iespējas vairāk raidījumus un lūgšanas tiešraidē, tehnisko skanējumu un nemitīgas klātbūtnes sajūtu klausītājiem, Radio Marija ģimene ir kā tāds bišu spiets, kur katrai bitei ir savs darbs milzīga nozīme kopējās misijas nodrošināšanā.

Šajā darbā pašlaik kopumā iesaistās ap 150 brīvprātīgo no visas Latvijas. Katrs kalpo un velta laiku atbilstoši savām vēlmēm un iespējam- kāds dodas uz studiju katru nedēļu, kāds to dara 2 vai 1 reizi mēnesī, savukārt, kāds kalpo savā draudzē vai pat neizejot no mājas.

Ir vairākas jomas, kurās ir nepieciešamas palīdzīgas rokas un kur ir iespēja būt noderīgam. Tomēr, daudzi brīvprātīgie ir atzinuši, ka veltot savu laiku un resursus, ir arī vairāki ieguvumi un iespējas ko sniedz brīvprātīgais darbs, piemēram:

-Iespēja Iespēja likt lietā esošās zināšanas
-Iespēja apgūt jaunas prasmes, pārvarēt izaicinājums
-Iespēja aizsniegt plašu auditoriju
-Iespēja praktizēt ticību darbos
-Iespēja īstenot kristīgo misiju
-Iespēju darīt labu, realizējot savus talantus
-Palīdz integrēties Rīgas kristiešu kopienā, socializēties

Savukārt, tieši Radio Marija piedāvā platformu, kur var šīs lietas realizēt. Piedāvājam gatavu infrastruktūru, caur kuru piedalīties Baznīcas misijas veikšanā. Piederība starptautiskai pasaules ģimenei nodrošina plašu pieredzi un kontaktus visā pasaulē. Kopā veicinām arī vienotību starp kristiešiem, dažādām paaudzēm un cilvēku grupām.

Pirms kāda laika veicam akciju ēterā, kuras ietvaros notika 9 sarunas ar dažādās jomās kalpojošiem cilvēkiem. Arī tu vari ieklausīties un iespējams atrast arī sev piemērotāko vietu. Ja esi gatavs pamēģināt, tad piesakies šeit!

Aicinām ieklausīties sarunās, ko tad paši brīvprātīgie saka par savu kalpojumu Radio Marija ģimenē!

Saruna ar brīvprātīgajiem, kas darbojas ēterā – nodrošina Svētās Mises tiešraides 2 reizes dienā, vada lūgšanu tiešraides kā arī apskaņo raidījumus.

Brīvprātīgais darbs ārpus ētera. (Tehniskais atbalsts, torņu apmeklēšana, atbalsts lietvedības darbos un projektos)

Tehniskie darbi aizkadrā, kas saistīti ar skanējuma nodrošināšanu – raidījumu montāža, skanošais noformējums, arhīva veidošana.

Digitālais marketings, vizuālo materiālu noformēšana un izstrāde, sociālie mediji.

Raidījumu vadītāji un ziņu veidošana

Lūgšana par Radio Marija lūgšanu kapelā, Adorācijā un

Grāmatu lasīšana

Brīvprātīgie, kas dodas izbraukumos, draudžu aģenti un

Pasākumu brīvprātīgie, dežūras pie info tālruņa, studijas telpu uzkopšana,

Ja esi gatavs pamēģināt kļūt par brīvprātīgo, tad piesakies šeit: