Piektdien, 6. IX, mēneša pirmajā piektdienā, plkst. 12. svinēsim Svēto Misi Radio Marija Latvija studijā ikviena mūsu atbalstītāja nodomos. Esi laipni aicināts: klausies, pievienojies, lūdzies kopā ar mums!

Augusta mēnesis daudziem bija atvaļinājuma laiks, bet lielākai daļai ticīgo un vairumam mūsu radio klausītāju augusta mēnesis ir svētceļojuma laiks. Tādēļ ierasts, ka augusta mēnesis arī ziedojumu apmēra ziņā ir mazāks nekā citus mēnešus. Augustā radio pastāvēšanai un darba nodrošināšanai tika saziedoti 7908,02 eiro. Nē, mēs nesūkstāmies, bet gan teicam sirsnīgu paldies katram no jums un lai Dievs daudzkārt jums atmaksā par labo gribu un sirdi! Katrs eiro ir ļoti vērtīgs, jo tas nāk no katra jums caur sirsnību un mīlestību Dievam!

No plkst. 12 aicinām klausītājus mums pievienoties kopējās lūgšanas laikā zvanot uz 67969131, sūtot īsziņas uz 26677272 vai komentāros pie šī ieraksta pievienojiet savus lūgšanu nodomos. Tiekamies lūgšanā!
No sirds pateicamies par katru jūsu sirsnīgo atbalstu un ziedojumu! Esi aicināts atbalstīt Radio Marija Latvija turpmākas darbības nodrošināšanu. Droši zvaniet jau tagad uz 90006769 un ziedo radio vajadzībām 4,27 eiro. Par citām ziedošanas iespējām vari uzzināt šeit: https://rml.lv/ziedo/