Jau par tradīciju ir kļuvusi akcija “Gavēņa kalendārs”, šogad gan atšķirībā no citiem gadiem, tas klausītājus aicināja iedziļināties Vecās Derības lasījumos.

Nedaudz no statistikas…

  • Katru dienu audio impulss un rakstiskā pārdomas tika izsūtītas e-pastos plkst. 6:00 no rīta 760 kontaktiem.
  • Tika publicēts Facebook, Instagram, hearthis, Youtube, Spotify, www.katolis.lv un www.rml.lv
  • Tika atskaņots radio ēterā 4 reizes dienā dažādos laikos.
  • Pavisam tika sagatavoti 47 audio impulsi
  • Impulsu sagatavošanā kopā menedžmenta, sagatavošanas, noformēšanas, montāžas un publicēšanas darbos kopumā tikai iesaistīti apm. 55 cilvēki.

Saņemtās klausītāju liecības:

“Man ļoti patika gavēņa impulsi. Un tiešām “impulsi” ir īstais vārds, kā to saukt, jo katru rītu tie deva nelielu iebikstīšanu, kas bija pamats plašākām pārdomām. Milzīgs paldies par to! Ieteikumi? Tik turpināt uz priekšu!” Dzintra

“Paldies par šo pasākumu, ikrīta mazs svētbrīdis. Ļoti vajadzīgi.” Ar cieņu, Māris

“Vecās Derības skaidrojumi stiprināja ticībā, ka viss notiek pēc Dieva prāta. Deva mazliet gaismiņas šai drūmajā laikā ar prieku sagaidīt Kristus augšāmcelšanās svētkus. Paldies. Gaidīšu nākamos raidījumus. Tas labi, ka audio var klausīties vairākas reizes dienā, jebkurā laikā.” Anna

Ja arī Tu biji viens no klausītājiem, tad lūdzu padalies – ko Tev nozīmēja šie ikdienas impulsi! Gaidīsim Tavu liecību e-pasta veidā, adrese: info@rml.lv!

Pateicamies visiem, kas bija iesaistīti Gavēņa kalendāra tapšanā, kā arī visiem ziedotājiem, pateicoties kuriem šo projektu bija iespējams īstenot. Ceram uz jūsu atbalstu arī turpmāk!