Jau pavisam negaidot ir pienācis novembra vidus un šajā laikā gribam atskatīties uz to, kā mums ir gājis ar finansēm oktobra mēnesī.
Šī gada oktobrī ziedojumos esam savākuši 13 305 eur 95 centus. Izdevumos esam iztērējuši 16 688 eur 25 centus.

Lielākās izdevumu sadaļas šajā mēnesī ir bijušas: 
– Nodokļi 3 904,27 eur 
– Skanējums FM frekvencēs 3 148,78 eur 
– Algas 5 126,50 eur 
– Ofisa un studijas uzturēšanas izdevumi 2 242,53 eur 
– Autoratlīdzību un izpildītāju atlīdzību maksājumi 1 995,81 eur

Cilvēki, kuri izvēlas ziedot – palīdz turpināt radio skanējumu un ļauj tam būt par atbalstu un mierinājumu ļoti daudziem. Lai Dievs bagātīgi atlīdzina ikvienam, tā lai pietiek un vēl pāri paliek labiem darbiem!

Oktobrī Radio Marija Latvija kontā ir ienācis arī finansējums no ASV bīskapu konferences 8 799 eur apmērā par mūsu realizēto svētceļojuma projektu šī gada augustā, kad devāmies svētceļojumā no Skaistkalnes uz Aglonu un ceļā liecinājām cilvēkiem par Kristus mīlestību, organizējot īpašus evaņģelizācijas pasākumus, teātra izrādi, lūdzoties, slavējot Dievu un sarunājoties ar cilvēkiem, kurus satikām ceļā. Pateicoties šim ASV bīskapu konferences atbalstītajam projektam mums bija iespēja iegādāties daudzas nepieciešamas lietas svētceļojumam un radio popularizēšanas pasākumiem Aglonā (prezentācijas telti, diktafonu, mikrofonu statīvus, reklāmas materiālus, bukletu statīvus, virtuves piederumus).