Ar mariatonu un izbraukuma studiju Vecrīgā tiks sagaidīta otrā Radio Marija dzimšanas diena. 7. un 8. decembrī – šīs divas dienas klausītājus sagaida neikdienišķa programma ar interesantiem viesiem un speciālizlaiduma raidījumiem, kas sniegs ieskatu ētera plašumos. Klausītāji, kas regulāri ir kopā ar Radio Marija, kā arī kas ir piedzīvojuši uzklausītas lūgšanas, izlūgtas vienotībā ar citiem kristiešiem ar radio starpniecību, tiek aicināti šajās dienās zvanīt un rakstīt, lai iedrošinātu arī citus.

Tā kā Radio Marija Latvija ir nekomercionāla raidorganizācija un tās pastāvēšana ir iespējama tikai pateicoties ziedojumiem, dzimšanas dienas ietvaros rīkosim mariatonu. Mariatons ir akcija, kas tiek rīkota visās valstīs, kur pastāv Radio Marija. Tas ir noteikts izvēlēts laiks radio, kas tiek veltīts, lai kopīgiem spēkiem saziedotu finansiālos līdzekļus kādas no radio staciju atbalstam. Šajā reizē tā būs mūsu pašu Radio Marija Latvija. Tieši ar mariatonu, citu valstu kristiešu ziedojumiem, bija iespējams Radio Marija Latvijā izveidot, tāpat joprojām saņemam atbalstu no kristiešiem citās valstīs ikmēneša maksājumu nodrošināšanai. Palīdzība no citām valstīm ilgi neturpināsies, un strauji tuvojas laiks nostāties uz savām kājām, tādēļ šī mariatona mērķis ir 13702,70 eiro, kas ir summa viena mēneša izdevumu segšanai.

Ne tikai ēters būs atšķirīgs no ikdienas, bet arī pati radio studija nebūs savā ierastajā veidā. Pirmkārt, 7. decembrī, ceturtdien, Sv. Mise plkst. 08.00 no rīta – jaunajā Radio Marija kapelā, precīzāk, telpās, kur būs kapela, kas šobrīd ir vēl neizremontētas un atrodas O. Vācieša ielā 6, trešajā stāvā, blakus RML studijai. Savukārt 8. decembrī dzimšanas dienas svinības notiks Vecrīgā, Jaunielā 14a. Šajā dienā tiks izveidota izbraukuma studijas, tātad tiešraides būs dzirdamas no tieši šīs vietas. Izvēlēta šī vieta, lai klausītājiem būtu iespēja vieglāk ierasties ciemos un nobaudīt kopā cepto torti (tā tiks cepta rīta cēliena laikā).

Jau divi gadi apritējuši, kopš Latvijā FM viļņos ir dzirdama kristīgā vēsts ar Radio Marija starpniecību. Ir piedzīvots daudz, sasniegts daudz, protams, vienmēr pastāv vieta izaugsmei. Ja Radio Marija klausītāju pulkam esi pievienojies nesen vai arī esi jau aizmirsis, kā tas skanēja sākumā, kā arī ja Radio Marija nesanāk ikdienā dzirdēt tik bieži, cik vēlētos, tad šajās dienās tiec aicināts biežāk uzkavēties Radio Marija Latvija ēterā. Tāpat ikviens interesents tiek aicināts paviesoties Radio Marija 7. decembrī studijā O. Vācieša ielā 6, kā arī 8. decembrī Jaunielā 14a. Svinēsim dzimšanas dienu kopā!