Raidījumu vada: m. Gunta un m. Anna

Raidījums skan: mēneša 2. un 4. ceturtdienā, plkst. 16:10

Apraksts:

„Dzīves aicinājuma atpazīšanas ceļš un lēmumu pieņemšana mēdz saistīties ar izaicinājumiem un pārbaudījumiem! Dažreiz pietiek ar to, ka ieklausamies savās sirds dziļākajās ilgās. Tas ir stāsts par tavu ceļojumu kopā ar Viņu. Katram ir savs aicinājums – to izvēloties, tu kļūsi patiesi laimīgs!”

Raidījums „Aicinājuma ceļš – Dievam veltīta dzīve” ir veltīts priesteru un konsekrēto personu liecībām un stāstiem par to, kā viņi atbildēja Dieva aicinājumam  – pilnībā kalpot Viņam.

Aplūkosim dažādus jautājumus, par to kā notiek Dievam veltītas dzīves aicinājuma atpazīšanas ceļs, ar kādām grūtībā un pārbaudījumiem nākas saskarties, kā šāds lēmums ietekmē attiecības ģimenē, ar draugiem, kā vispār varbūt pārliecināts par aicinājuma autentiskumu un zināt, ka es būšu laimīgs šajā dzīves ceļā?

Raidījumu gaitā pieskarsimies un centīsimies „uzlaust” arī dažādus stereotipus un mītus par priesteriem un konsekrētajiem, runāsim arī par jūtām un emocijām, kā arī par praktiskām un ikdienišķām lietām Dievam veltītu cilvēku dzīvē.

Raidījuma titulbilde simboliski parāda, ka ir jāsper tas pirmais solis, lai piedzīvotu to, ko Dievs mums ir devis. Aizraujošs ceļš – kalni, lejas un dažādi piedzīvojumi.